Oficiálne stránky klubu HARLEY-DAVIDSON CLUB No.1 SLOVAKIA. Klub majiteľov motocyklov Harley-Davidson, ľudí milujúcich radosť z jazdy, pocit voľnosti a slobody na motocykloch Harley-Davidson. Keďže ste sa dostali až sem, predpokladáme, že Vás zaujímajú motocykle a to predovšetkým tie ozajstné, legendárne. Čo sme za komunitu? Elektrikár a právnik, zvárač a lekár, murár a bankár. Myslíte si, že je možné, aby sa ľudia týchto profesií vôbec stretávali a naviac zdieľali záujem o spoločnú lásku? Tým spoločným putom sú práve americké motocykle Harley-Davidson, ktoré nevnímame iba ako motocykel, ale tiež ako vyjadrenie životného štýlu, emócií, prežitkov a svojim spôsobom i únikom z reality.

Harley-Davidson Club No.1 Slovakia je prvým oficiálnym národným klubom majiteľov amerických motocyklov na Slovensku, ktorý bol založený 09.05.1980 a dodnes si zachováva svoju jedinečnú atmosféru založenú na dobrých priateľských vzťahoch a nefalšovanom fandovaní americkým motocyklom. Rešpektujeme ostatné farby a kluby a očakávame to isté! Harley-Davidson Club No.1 Slovakia má vlastnú identitu a nie je závislý na dealerovi spoločnosti Harley-Davidson® Motor Co. USA.

K 15.05.2022 klub eviduje 41-Members, 6-Prospect. Každoročne organizujeme štyri akcie First Mile, Rally Tatry, Last Mile a tzv.Mikulášsku.

Ak máš záujem stať sa členom klubu H-DC No.1 musíš nielenže vlastniť motocykel Harley-Davidson, Indian či Buell ale okrem iného čaká na Teba jednoročná až dvojročná čakateľská doba v ktorej by si mal presvedčiť celú členskú základňu, že to so vstupom do klubu myslíš seriózne a vážne. Ak chceš však iba získať naše farby na svoj chrbát ako jednu zo svojich trofejí tak určite nemáš u náš čo pohľadávať a garantujeme Ti, že nemáš šancu.

Chápeme, že podmienky sa môžu niekomu zdať tvrdé ale verte, že členov si vyberáme poctivo a zodpovedne. Nie každý kto požiada o členstvo sa ním aj naozaj stane. Preto pri podaní svojej žiadosti zvažujte všetky eventuality. Je to rovnako Váš ako aj náš výber, ktorý zaručí, že sa k nám dostanú iba také osoby, ktoré majú o členstvo v klube a o klubový život skutočný záujem a ich žiadosť o členstvo nevyjadruje iba momentálny úlet či výstrelok niekomu niečo dokázať.

Doporučujeme preto, aby sa každý žiadateľ o členstvo zúčastňoval klubových akcii a takto sa postupne oboznamoval s klubovou komunitou, zvyklosťami a prostredím v ktorom sa pohybujeme.